| CrazyAngel01 a întrebat:

Nu mi-a venit menstruatia de 8 zile.E posibil sa fi ramas insarcinata? Mentionez ca luna trecuta imediat dupa ce mi-a trecut ciclul m-am culcat cu barbatul meu. Ma simt balonata, obosita si inca nu mi-am facut testul de sarcina. Am luat antibiotice si pastile de mai multe feluri deoarece erau de la doctora de familie pentru dureri in gat. E posibil sa cauzeze pastilele menstruatiei? dau funda pentru cel mai bun raspuns pupici

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi ai barbat inainte de BAC si nu stii ca nu se poate ramane insarcinata imediat dupa menstra?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,este posibil.
Ai facut protejat sau fara?
Gandeste-te bine!
Poti bea ceai de cretisoara sa-ti vine menstra.
Daca nu vine, ia-ti un test de sarcina.
Te pup!

| τττ a răspuns:

Bună.
Dacă a ejaculat în tine, sunt șanse 99.9 %. Pentru liniștea ta sufletească, ia un test de sarcină!
Pa, pa.