| Dalmore1996 a întrebat:

De ce fac microbiștii ca niște maimuțe opărite la c*r când se uită la meciuri?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
106 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sobolanul in rosu a luat apararea tuturor celor care sunt sar ca popcornul la meciuri

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

In locul tau as baga capul in pamant de rusine, rar mi-a fost dat sa vad doar defecte stranse intr-o singura fiinta, practic toti te iau in deradere, mintea nu te ajuta nici pentru strictul necesar de a iti da seama/

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ce ai ma de ma jignesti? te-am pomenit cumva, eu nu vad

| Nevermore a răspuns (pentru Drimmero):

E ray de 15000 de ori mai destept decat tine

| Drimmero a răspuns (pentru Nevermore):

Cat de penibil ti-a devenit personajul...atatea limbisme te-au stricat, copile.

Doare adevaru

Trage un ochi aici cand afirmi tampeni de alea
https://www.tpu.ro/totul-despre-tpu/cine-ai-vrea-sa-fie-userul-anului-2018/
230 de voturi luate anul trecut, asta inseamna 35%
pe tine cati te-au votat drimmero?

Răspunsuri câstigătoare 54 in ultimele 30 de zile
tu ai 5
si tu imi spui mie ca cica toti rad de mine

Stiu ca e dreptul fiecaruia sa-si dea cu parerea, dar in cazul tau nu inseamna ca este si corecta, cum sa ajungi sa ma pui sub unul care la 30 de ani n-are niciun Dumnezeu in viata? Voi sunteti nebuni la scufita de-a dreptu', de ce ma faci sa te judec din prima?

Omu e un pic autist dar e mai sanatos la cap muult

| Dalmore1996 explică (pentru Drimmero):

Dar tu ai vreun Dzo? laughing

Dar tu care ai spus ca scuipi in cap oameni mai mici de inaltime ca tine, pai e frumos iar tu imi vorbesti de prostie, nu ai un pic de respect, doar fotbal ai in cap atat

E caz de pastile si sedare, sa ocoleasca societatea pentru ca o loveste grav, dupa ultimul lui raspuns am ras cu lacrimi, n-ai cum sa iei personajul asta in serios, e noaptea mintii.

Ai ras de afirmatia ta, interesat, esti foarte normal, auzi la el caz de sedare, omule fata in fata cu mine nu ai spune asa ceva, esti tare in tastatura

| Drimmero a răspuns (pentru Dalmore1996):

Evident ca da, mi-am construit singur viitorul muncind, ceea ce am obtinut a fost prin propria munca.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Te rog eu...inceteaza pentru ca am facut o criza de ras, fiorosule/

Pai razi de prostia ta omule, nu razi de altceva, banuiesc ca acum te-ai trezit din betie, se stie ca suporteri astia sunt frati cu bautura, tu iesi din casa pe invizibil

Din câte știu și RAY muncește, nu stă pe banii nimănui, deci care-i faza? Sau de unde ai tu informații despre veniturile lui?

Omul e 25/24 prezent, voi chiar credeti ca munceste? Am fost si eu pe serverul de discord al lui de curiozitate sa vad ce miscari sunt pe acolo, doar el si 2-3 copile de 15 ani in conversatii p0rn0 de atatea ori i-am prins, stateam pe invisible de multe ori pentru ca nu aveam chef de ei, imi apareau notificarile, nu stateam sa-i urmaresc si am concluzionat ca e picatura care umple paharul in cazul lui, daca asta vi se pare normalitate, deja punem cortina pe topicul tau/

Vreau sa vad si eu acele conversatii cu printesa si fata care are muschi, mai ma acuzat unu si fetele au spus ca nu e adevarat asa ceva, dar tu stateai ca un soricel la panda sa ne urmaresti laughing laughing

Fte omu ce poate care e problema?

Tu esti obsedat de prezenta mea de asta ma vezi non stop pe aici

| RAY a răspuns (pentru rWamo):

Am vb eu vreodata cu tine despre prosti?

Șoriceii sunt drăguți, mai ales ăla roșcat pe care l-a pus RAY laughing. E inofensiv omul, oricum o fi el.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore1996):

Am fost prieten cu acest xxx, timp de vreo 2 ani, apoi ma barfea pe discord, tot eu l-am adaus acolo, apoi ca cica el scuipa oameni pe strada

Trebuie sa recunosc ca mi-a provocat o criza de ras, dar ceea ce reprezinta el ca om e de plans, nici nu ma mir de ce va muri singur.

Amândoi sunteți drăgălași.

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

"230 de voturi luate anul trecut, asta inseamna 35%"

La fel ca Viorica Vasilica. Cred ca aveti aceeasi fani.

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Ai frustrari pentru faptul ca ai fost ignorat, asta nu e un argument rational, logic, te dai o persoana rationala, eu nu am un partid in spate, cand o sa te voteze 35% din site mai discutam,si care e faza cu Dancila? oameni nu au votato din cauza saraciei,preturilor mari nu ca stia bine limba romana,daca eu ridic salariul minim la o mie de euro cui i pasa ca stiu sau nu stiu limba roman, majoritati din tara asta nu-i pasa asta, pe buna dreptate chinezi analfabeti asa cum erau au ajuns o tara bogata, ceausescu care avea cate clase a facut fabrici, blocuri

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

"...eu nu am un partid in spate..."

Viorica si Klaus au avut ambii un partid in spate.
Deci situatia a fost aceeasi pentru ambii.
In plus, ce vrei sa spui, ca nivelul de prostie e mai mare pe site decat media nationala?

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Ai o aroganta omule, dar tu ce esti un geniu nedescoperit

| Drimmero a răspuns:

Tot nu poti sa treci peste? Microbistii stiu sa se distreze, sunt cei mai faini oameni cand se strang la evenimente de genul (stadioane, pub-uri pentru meciuri) dar n-ai cum sa stii treaba asta, esti prea mediocra.

Reactia e instinctiva, de bucurie/de tristete cand echipa favorita marcheaza sau incaseaza un gol, cand incepe un stadion intreg sa cante iar fularele sunt ori fluturale sau deschise e ceva de vis, oricine ar avea piele de gaina,, in special cand echipa favorita e condusa sau pierde un meci iar suporterii sunt alaturi de echipa indiferent de scor.
Inca o data, nu ma astept sa intelegi traditia unei echipe, cultura si pasiunea suporterilor, e ceva ce intelegem doar noi microbistii si din fericire suntem majoritari in lume, asa ca orice parere negativa la adresa noastra e primita cu amuzament cand vedem ca prostia e fara margini.

| Drimmero a răspuns:

Uita-te doar la ce raspunsuri mi-a dat aici la intrebarea ta, cam ce replici mi-a aruncat, daca asta nu e forma de autism avansata si de boala irecuperabila...la 30 de ani sa iti dai viata pe un site si sa spui ' Eu am fost votat si tu nu' sau sa puna o poza cu un sobolan si sa spuna ca e o anumita persoana, rad si raman socat in acelasi timp.

Ma soricelule nu tu te-ai luat de mine, ce faci pe ipocritul aici, stii doar sa jignesti atat in rest, ti-am demonstrat ca nu sunt urat de toti cum ai afirmat tu, ai uitat cand pe discord te faceai aia in toate felurile si m-am bagat pentru tine, ai uitat cand mai jignit pe discord pe la spate

| Drimmero a răspuns:

Va multumesc, raman dator pentru seara asta, am ras cu lacrimi, te rog eu sa nu stergi intrebarea asta, cand am o stare mai proasta vreau sa recitesc raspunsurile pentru a-mi reveni, m-am spalat pe fata de vreo 3 ori si tot nu ma pot calma, mi-a generat nebunu' o criza de ras de care n-am mai avut parte de cateva saptamani.

Sa citesti ce a spus caste ca te reprezinta la fiecare meci

| Drimmero a răspuns:

Nici nu ma asteptam, Ray a fugit la admine cu para iar toate raspunsurile mele de la intrebarea asta au fost sterse,, sa mai comenteze cineva in legatura cu faptul ca aici nu e nimic selectiv iar Ray nu e protejatul site-ului,, nu inteleg de ce e protejat pentru ca nu ofera absolut nimic util imaginii de aici/

Eu încă le văd, nu cred că adminelor le pasă de site la ora asta.

Acum imi apar, peste 10 minute iar nu apar si tot asa. Greseala mea atunci, dar tot e protejat.

Da, are site-ul probleme, și mie-mi face uneori așa.

| DarthNiger a răspuns (pentru Drimmero):

Si eu am patit de multe ori acelasi lucru, mi-au fost sterse raspunsuri care nu reprezinta nimic ofensator, nicio insulta sau ceva rasist, fara niciun motiv mai pe scurt, cateodata ma intreb daca adminii de pe site-ul sunt la fel de competenti pe cat pretind, cel mai probabil si raspunsul asta o sa fie sters asta daca nu e considerat insulta sau ceva.

| CookieDog a răspuns:

Poate sunt niste reflexe invatate in prima instanta de la cineva mult prea "fericit" sau "suparat".
Poate asta este un manifest nu neaparat deprins dar poate indus de anumite conditii: intr-un fel "cum sa ma manifest? (Iar parasimpaticul decide) sar si urlu(parasimpaticul se simte repativ multumit)".

| ThePrinceOfAllSaiyans a răspuns:

Nici eu nu inteleg de ce, si tata face asa cand se uita la meciuri.

| aumih16 a răspuns:

Ca asa e fotbalul romanesc acum! e jale!

anonim_4396
| Anonim a răspuns:

Da' ce-aţi păţit, măi oameni buni? Parcă aş fi la circ aici.

| Dalmore1996 explică (pentru anonim_4396):

Party.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore1996):

Microbist adevarat, ce sa spun

anonim_4396
| Anonim a răspuns:

Trebuie să fii bărbat ca sa înțelegi

anonim_4396
| Anonim a răspuns:

Am intrat la intrebarea asta doar ca sa dau Ctrl-F dupa "drimmero". Doar pozitia 2. Dezamagitor.
Ma asteptam la 1. Si isi spala si rufele in public. Si mai indrazneste sa reclame asta la altii.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar nu ti-ai luat pastilele?

| Anonim a răspuns (pentru Drimmero):

Alea de vomă? Nu încă. Imediat.

Ai ajuns la stadiul in care ceri si primesti mila.

Daca zici tu. Si inainte la ce stadiu eram? happy

Unul fara niciun Dumnezeu!

Daca Dumnezeu se traduce la tine ca echipa de fotbal atunci asa o fi. In rest, tu sa iti iei pastilele la timp!winking

Clisee, trolleala ieftina si bascalie. Doar la atat se rezuma personajul tau?

Nu, doar atata vede Drimmero. Mai mult nu e in stare.

Personajul tau e sarac in inteligenta si te astepti ca altii sa te ridice in slavi?

Parca adineauri doar cerseam mila, acum mai vreau sa fiu ridicat si in slavi? Hotaraste-te odata!
Dupa inca un pumn de pastile vei pretinde ca vreau sa fiu si Userul Anului.

| CortinaDeLut a răspuns (pentru Drimmero):

Femei frustrate, adolescente depresive și cretini. La ce te aștepți de la ăștia, bă? Ai bolânzit?

| Drimmero a răspuns (pentru CortinaDeLut):

Zi-le mancuniene tu cum sta treaba, ti-am simtit lipsa bai, golane.

Sunt golan de cartier, și sunt eu plin de fler. că îmi dau seama că sunt proști, se adună pe aici, mulți pe noi că sunt idioți. Nu le cânta în strună!

Am zis dracu ca te-au carantinat astia prin spitale ca n-ai mai dat semne de viata, bine sanatos cu berea la bord la ora asta?

Am dat-o pe ceai. Nu mai beau alcool, decât câțiva litri de țuică, palincă și vin și după o las mai ușor că nu face bine la metabolism și după nu mai pot mânca ca porcii.

Mare canalie de om...n-am mai avut un meci impreuna de mult timp,, e si cazul sa mai facem una si sa ne trotilam ca lumea.

Păi da. Arsenal fără bătaie e ca și corona băută pe vreme de criză pandemică.

Dupa posibilitati, iti admir arogantele cand nu e razboi dar ultima oara 2 zile n-a mai dat omul de tine cand ai bagat de suparare si dusmanie in tine

Nu sunt dușmanul nimănui și sunt supărat doar atunci când nu e necesar să fiu fericit.

E clar...esti mortus, mi te si imaginez sub masa, daca nu plangi bei degeaba

Băutura ar trebui să aducă veselie în viața omului. Mai ales dacă are alcool de peste 70%.

Al dracu spirtier notoriu, beat 23/24. Cu cine oi semana asa betiv?

Cine se aseamănă se adună, amice.

Asta da, dar cum sa dai shot cu paharul de vin plin? aia mi-a ramas in cap pe viata.

Măcar eu nu am căzut sub masă după 1 oră de băut coniac.

Nu mai da din casa ca astea nu se zic...mare blackout ce am luat in seara aia atunci, dar ma conduci la K.O luate de la alcooale,, tu esti si nebun si combini aiurea

Sau când ai venit pe la mine și aveam o cola din 2018 și am încercat să o combin cu Moldova și cu zărzărică.

Mor de ras,, ce nenorocit esti, realizezi ca doar noi 2 vom intelege gluma asta?

Ai noroc ca maine merg la munca, adica azi...ca veneam sa te rup la o fifa, jucam vineri pe shot-uri, daca te tine, la fiecare gol luat cum am mai jucat, o sa fie caterinca ca de fiecare data, abia astept

Da, e târziu. Ne vedem prin weekend la o bere și o fifa și mai râdem de ăștia de pe aici.

| caste a răspuns:

Microbiștii sunt cele mai retardate ființe de pe lumea asta, îmi face scârbă și să mă gândesc la gibonii ăia nespălați care se strâng pe stadioane ca să-și împartă pumni de distracție

fostul meu iubit mergea la meciuri doar fiindcă îi făcea plăcere să se bată cu jandarmii

| Dalmore1996 explică (pentru caste):

Ei sunt ființe superioare, ești tu prea mediocră să înțeleg complexitatea acestui sport.

| caste a răspuns (pentru Dalmore1996):

Da, fată, ei au o stare de nirvana când își dau cu scaune în cap

| RAY a răspuns (pentru caste):

Uite un indivd mai sus, asta se bate singur la meciuri

| Dalmore1996 explică (pentru caste):

Dacă mi-ar plăcea fotbalul m-aș duce la meciuri cu lopata să mă asigur că nu scapă nimeni.

| Drimmero a răspuns (pentru caste):

Daca te-ai informa macar putin ai afla ca sunt mai multe tipuri de suporteri ai fotbalului, cei de care zici tu sunt ultrasii, gruparile mai radicale de suporteri care merg doar pentru a se bate, trebuie echilibru in acest sport,, poate genera foarte usor spre violenta pentru ca rivalitatile intre echipe sunt foarte mari, e clar ca aveti o imagine distorsionata si fixista pe ceea ce inseamna suporterul in general, ultrasul e doar o varietate de suporter, nu toti suntem asa.

| StrongHeart a răspuns:

Unii oameni te lasa uimit cu ce cunostinte detin sau ce pot sa faca intr-un mod frumos, altii te lasa scarbit cu un comportament ce depaseste usor animalele.
Asta e viata, ce sa facem.
P.Sbig grineoarece casele de pariuri conduc economia in Romania.

| DarthNiger a răspuns:

Daca ti se pare ca microbistii din Romania sunt asa atunci ar trebui sa vezi cum fac microbistii din Brazilia, Spania, Portugalia, astia plang ca niste copii cand echipa lor preferata pierde un meci, cand Germania a invins Brazilia cu 7-1 plangeau toti brazilienii acolo in tribune, pe langa aia microbistii nostri sunt niste oite, singurul lucru pe care il fac ei mai grav este sa arunce in teren cu petarde si tot felul de obiecte, insa nu se intampla chiar mereu, nu toti microbistii se comporta asa deci e greu sa generalizezi.

| anonim14653876 a răspuns:

Fanatismul ia multe forme si poate duce la chestii urate.

| Nyarlathotep a răspuns:

Nu sunt microbist, am foarte putine tangente cu fotbalul dar mi se pare deplasat sa ataci placerea altuia devreme ce tu lasi foarte clar de inteles ca nu ai si nu vrei sa ai tangenta cu lumea asta. Acum nelamurirea mea este, devreme ce nu ai si nu vrei sa ai tangente cu lumea fotbalului si mai ales a microbistilor, cum se face ca ai atata ciuda si ura pe acest subiect? Ti-a dat-o in vreun microbist si a uitat sa plateasca, ti-a frant un microbist inima sau ce? Care microbist te-a ranit? happy Repet nu am tangente prea mari (nu sunt complet pe dinafara) cu fotbalul dar eu cand nu am tangente cu un anumit domeniu sau practicile acelui domeniu, nu sar la atac la beregata alora care au tangenta. Deci, care microbist te-a ranit?

| Dalmore1996 explică (pentru Nyarlathotep):

Niciunul, nu cunosc microbiști. Ură și ciudă laughing))))))) funny.
Eu doar îl agit pe Drimmero.

N-ai cu ce sa ma agiti, e doar o joaca si atat intrebarea asta, tin minte ca am ras o gramada, imi amintesc crizele de ras pe care le-am avut.

Intrebarea e inca populara

Cum nu? Uite ce repede ai apărut laughing

Nu era greu sa dau de intrebare fiind cap de lista pe partea dreapta.

Daca am aparut, ce?

| GeorgeCosmin a răspuns:

Nivel superior de iq poate fi intalnit la microbisti

| GabiNoS a răspuns (pentru GeorgeCosmin):

Mereu va ramane un,, poate fi'' rolling on the floor))))

Întrebări similare