| praetor8 a întrebat:

Cand am vazut acest videoclip, am redevenit crestin ortodox! Mi-a schimbat total viata! Ateilor, luati aminte aici!

https://www.youtube.com/watch?v=czJ6n5m9owc

Dumnezeu nu va moare!

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Deep. : ))
Gata, mă pocăiesc şi eu.

| praetor8 explică (pentru NOname):

Cred ca tu esti singura de p-aici care s-a prins. uite-te la restul comentariilor...mor rolling on the floor

| praetor8 explică (pentru praetor8):

Uita-te* ...ba ma contamineaza astia...

| mODIN a răspuns:

Cand am vazut acest videoclip, am redevenit satanist! Mi-a schimbat total viata! Crestinilor, luati aminte aici!
https://www.youtube.com/watch?v=OvaZWnJL7xI
Satan nu va moare!(orice ar vrea asta sa insemne)

| Mădă0611 a răspuns:

Vad ca pocaitii dau bani si dreseaza doar oamenii racolati, fara a le da si minte, sau poate e pentru ca nici ei nu au. Bine ca nu va moare, ma speriasem.

| Moisie a răspuns:

Se pare ca Dumnezeu nu ti-a schimbat de loc viata, asta judecand dupa cat de corect vorbesti limba ta materna...
Trag concluzia ca Dumnezeu nu te ajuta de loc, pentru ca nu te ajuta nici bibilica!

| praetor8 explică (pentru Moisie):

Exact, teach me master

| Kalla a răspuns:

Sunt crestina dar hai frate nu devii crestin dupa un videoclip. Poate te gandesti ca poate poate exista Dumnezeu etc dar stii cum sunt ateii, orgoliosi.Ei nu ar crede nici daca le apare nu stiu ce inger in fata sa le vorbeasca despre Dumnezeu.

| KhludCiprian a răspuns:

Da, imi aminteste de episodul din SouthPark:
http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s07e09-christian-rock-hard

Parca e exact ideea din acest episod:
schimba putin versurile ca "sa iubesti pe Isus" si crestinii au sa cumpere orice "crap"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woow ce avem aici? laughing

| CariocaTha a răspuns:

Astea e muzica adevarata! Cristi fie cu tine. happy

| Perseverance a răspuns:

laughing Nu mai pot laughing...