| biobix a întrebat:

Ieri mi-a cazut telefonul din buzunar in timp ce alergam. Cand am ajuns acasa m-a sunat o prietena, ea ma auzea dar eu nu pe ea si tot asa se intampla cu toti care ma suna. Ma gandeam ca e din cauza cazaturii. dar a mai cazut el si nu a facut asa. Credeti ca e ceva temporar sau trebuie reparat? ce sa fac?

Funda:]

Răspuns Câştigător
| florinell a răspuns:

Cred ca nu mai e bun difuzorul telefonului tau.Mergi la un service ca nu costa mult sa il repari, costa cam 10 15 lei.Bafta.Pa pa.

3 răspunsuri:
| EmiiLoveYou a răspuns:

Pai daca ai facut ce a zis iuliutsza si tot nu merge insemna ca s-a stricat difuzorul.
Eu azi l-am scapat in wc si acum e la uscat. Sper sa mearga din nou si al meu si al tau.

| Alexutsza a răspuns:

Şi prietenei mele ii s-a îmtâmplat acelaşi lucru. Eu o auzeam dar ea nu mă auzea. Ea a scos bateria şi cartela şi le-a bagat sin nou. Apoi i-a mersbig grin

| biobix explică (pentru Alexutsza):

Am incercat asta deja :[ si tot nu merge. mersi oricum puppy dog eyes