| vasytite a întrebat:

Buna sunt vasy.am o problema cu placa de sunet' in urma cu 3 saptamani mi-am instalat win 7 sh placa mea de sunet nu a fost compatibila cu wind 7 sh mi am cumparat alta am instalato totul am mers ff bine.sh acum intr'un timp se auzea un bazit la ea sh am dat restart la pc sh acum nu se mai aude sunetul tare adica dau la max boxele sh se aude ff incet. am incercat sa misc cablu dar nici o diferenta iar din pc volumul ii dat la max. ce sa fac ajutati-ma funda!

2 răspunsuri:
| dragos1294 a răspuns:

Se poate sa se fi ars placa sau poate boxele incearca cu alte boxe

| vasytite explică:

Am incercat...si la fel.iar acum la boxele mele se aude tare dar nu se intelege pentru ca bazie ff tare.