| Sandu3 a întrebat:

Ieri am luat un aparat de ras Gillette Skinguard.Nu am mai avut asa ceva si mi s-a recomandat ca fiind un aparat de ras premium.Se pare ca are o tehnologie inovativa dupa cate mi-am dat seama care protejeaza foarte bine impotriva iritatiilor.Intrebarea mea este daca a mai avut sau are cineva acest Gillette Skinguard si daca imi poate scrie cateva impresii. Bune, proaste, voua cum vi s-a parut?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gillette intotdeauna a fost si va fi cea mai buna marca, suedia sau Germania se ocupa cu productia. Nu m-as zgarci la un aparat sofisticat cum e gillette. Un cap de lama ma duce 3 luni dupa vad putina iritatie pe barba si il schimb

| Sandu3 explică (pentru mgtow):

Si eu le folosesc cam tot trei luni pana le schimb.Am facut o singura exceptie la un moment dat, tot cu un aparat Gillette din acela de unica folosinta(Gillette Blue II) si am reusit performanta sa o lungesc 6 luni. Absolut incredibil dar inca mai mergea acceptabil dupa 6 luni desi simteai ca smulge un pic in loc sa taie.Am ramas impresionat de calitate.Aceste Gillete Skinguard sunt 6 in pachet si sunt produse in Polonia. Sper sa fie la fel de calitative.

| Sandu3 explică (pentru Brizbriz):

Ha ha...era sa cad de pe scaun cand am vazut pretul.Cred ca e o greseala de tipar acolo. Oricum, daca ei cer pretul asta, asta nu inseamna ca o sa il si primeasca.

| RealKing01 a răspuns:

Cumpara Philips OneBlade PRO, barbiereste foarte bine:
https://www.emag.ro/......DRNMLTMBM/
Sau incearca Gilette FlexBall Power:
https://www.emag.ro/......DTV96MBBM/