| waXonwaXoff a întrebat:

Nu am mai intrat de mult pe TPU si azi cand am intrat am vazut ca au aparut probleme, Brigaela are probleme cu contul, cineva ia aflat parola, nici nu era mare greutate dadeai la editare profil si vedeai parola, tampita de soramea se uita la parola mea mereu.Bine ca acum raluca a bagat o functie care numai afiseaza parola.am vrut eu sa-i propun de mult dar n-am avut timp.Am si un suspect, este pionierul timid care e in lista de suspendati, si care apare in raspunsurile lui Brigaela.Mai era cineva suspendat pentru ca trimitea mesaje injurioase lui brigaela.

1 răspuns:
| Bacemi a răspuns:

Am observat si eu ca au fost probleme. Bine ca s-a terminat cu bine.