| HoriaToma a întrebat:

Salut.Mi-am cumparat un iphon 5s acum cateva zile de la cineva si nu stiu de ce, dar nu imi sta capacul bine in spate si mereu imi sare bateria cand il pun pe masa.iar butonul care trebuie sa citeasca amprenta are un 'x' pe mijloc(am vazut pe internet ca nu arata la fel) si nu o citeste niciodata.pana si jocurile cele mai slabe imi sacadeaza. Numai probleme am cu el. Insa l-am gasit la un baiat foarte de treaba care mi l-a lasat la numai 1300 de lei iar pe internet este peste 2500 de lei.

8 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

E foarte posibil sa fie fake...

| HoriaToma explică (pentru OctaLoL):

Chiar nu cred asta. Tipul mi-a spus ca e ca lumea.

| OctaLoL a răspuns (pentru HoriaToma):

Poate sa zica ce vrea. Daca nici butonul Home unde poti debloca cu amprenta nu merge, e foarte posibil sa fie fake.Mai ales daca iti sacadeaza telefonul.Si totusi, cine vinde un iPhone 5S cu doar atat?

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Traiasca cei care cred inca ca oamenii sunt de treaba! Am un lant de aur de 20 grame, valoarea lui reala e 2000 de lei dar fiindca sunt de treaba il dau la 1000 de lei...

| HoriaToma explică:

Credeti ca am luat teapa? Nu cred, pentru ca el sta in satul vecin de mine si stie ca il pot gasi oriunde. Nu are cum sa fie fake pentru ca pe spatele lui scrie designed by Apple in california.

| ombladon a răspuns (pentru HoriaToma):

Poate sa-ti dea teapa si un vecin, daca tu nu te prinzi, asta este problema ta, nu a lui.

| Marius_Adrian_Ionescu_1990 a răspuns:

IPhone-ul nu are baterie detasabila si 2 la mana daca ceva nu arata la fel e sigur fake! Un fake de maxim 700 ron pe care tu ai dat 1300! Inainte sa cumperi un telefon de la cineva ar fi bine sa te interesezi despre caracteristicile telefonului! Si la I-Phone jocurile nu sacadeaza! ori merg ori nu niciodata nu e cale de mijloc la IOS!