Wiki

Cum influențează primii ani de viață nivelul Stimei de sine?

Noi nu ne naștem cu o Stimă de sine predefinită, ci o construim odată cu formarea personalității noastre. Aceasta î nseamnă că fiecare... ...continuare

Cocktail de vitamine pentru minte: cursuri noi la Fundația Calea Victoriei

Toamna asta Fundația Calea Victoriei ți- a pregătit un cocktail de vitamine pentru minte. Ai o mulțime de noutăți î n programul de cursuri ... ...continuare

Câștigă o invitație la cursul online de Jurnalism narativ pentru adolescenţi!

Am revenit cu un nou concurs unde puteți câ știga o invitație la  cursul online de Jurnalism narativ pentru adolescenţi desfășurat î... ...continuare

CONCURS: Curs de nutriţie pentru adolescenţi

De data aceasta î mpreună cu prietenii de la Fundația Calea Victoriei oferim o invitație la cursul online de nutriție pentru adolescenți. ... ...continuare

Concurs - Atelierul de Artă cinematografică pentru liceeni (27-31 iulie)

Ești pasionat de cinematografie și vrei să afli mai multe despre acest domeniu? Î mpreună cu prietenii de la Fundația Calea Victoriei continuăm... ...continuare

CONCURS Atelier online – Încredere în sine pentru adolescenţi

Tu cum stai cu stima de sine? Poți spune că ești un adolescent î ncrezător sau nu? Știm că a fi adolescent nu e deloc ușor, apar tot ... ...continuare

CONCURS Cum îți alegi hainele care să se potrivească personalității tale?

Hello dragilor!   Continuăm seria concursurilor așa cum v- am anunțat î n primul articol. Avem pentru voi pregatită o invitație... ...continuare

Tu știi să te ferești de linkurile suspicioase?

Așa cum probabil ați observat că î n mai toate rețelele de socializare există persoane care promovează linkuri atașate unui anumit text, ... ...continuare

Concurs: Hai la atelierul de Public Speaking!

Dragi prieteni, Cum vacanța de vară a î nceput, ne- am gâ ndit să venim î n sprijinul vostru, ca nu cumva să vă plictisiți... ...continuare

Ateliere online pentru liceeni: vocație, public speaking, istoria artei și stil vestimentar

Planurile și pasiunile tale merită un upgrade vara asta! Live, online, interactiv – cum î ți place ție. Î nscrie- te la atelierele... ...continuare

Ziua Porților Deschise la Fundația Calea Victoriei - demo-uri online gratuite, reduceri și surprize

Sâ mbătă, 13 iunie, de Ziua Porților Deschise, Fundația Calea Victoriei vine î n vizită la tine! Și aduce î n dar demo- uri ... ...continuare

La multi ani! Visati si bucurati-va de fiecare zi, copii mici si copii mari!

E 1 iunie, ziua tuturor copiilor, asa ca ne- am gandit sa facem aceasta zi si mai frumoasa. Cum copilaria e o multime de amintiri pe care le purtam cu... ...continuare

Pasionati de vlogging avem pe aici? Atunci concursul asta e pentru voi!

Dragii noștri,   De- a lungul timpului am tot observat î ntrebările voastre despre cum puteți face mai mulți abonați la canalul... ...continuare

Ai poftă de călătorit? Explorează trei capitale europene online!

Ai poftă de călătorit? Explorează trei capitale europene la evenimentele online pe care Fundația Calea Victoriei ți le- a pregătit î n luna... ...continuare

Seria concursurilor continua! Participă și poți câștiga o invitație la cursul online de Organizare eficientă a locuinţei!

Dragi TPU- isti,   Deja v- ați obișnuit cu concursurilor noastre, așa că azi avem unul nou pentru voi cu un premiu pus la bătaie tot... ...continuare

Avem un nou concurs! Castiga o invitatie la cursul online de Introducere în Design interior – Stiluri şi principii decorative

Dragilor,   V- am pregatit un nou concurs ca nu cumva sa va plictisiti in aceasta perioada:) Impreuna cu prietenii de la Fundatia Calea ... ...continuare

Care sunt gândurile care te neliniștesc în timp de coronavirus?

Se poate î ntâ mpla să nu știi ce să crezi, pe cine să asculți și cum să te comporți cu prietenii, părinții și cu tine î... ...continuare

Hai la Concurs! Câștigă o invitație la Cursul online de Educație Financiară!

Prietenii de la Fundația Calea Victoriei  vin și ei cu o idee de petrecere a timpului liber î n această perioadă de izolare. Așadar vă... ...continuare

Fundația Calea Victoriei îți dă întâlnire la tine în sufragerie!

Cei care sunt deja familiari cu programul Fundației Calea Victoriei știu că de 12 ani le oferim cursanților noștri o experiență de î nvățare... ...continuare

Elevii de clasa a VIII-a care se pregătesc pentru Evaluarea Națională au un ajutor online!

Chiar dacă cursurile școlare au fost suspendate, elevii de clasa a VIII- a î și pot continua pregătirea pentru Evaluarea Națională și online.... ...continuare