| Madelinee a întrebat:

Să încep. Mie îmi place de un băiat (la fizic), dar nu am vorbit cu el niciodată. Nu dă semne să mă placă adică, nici un like, nici un Hey pe site-urile de socializare. Nu știu ce să fac rolling on the floor.
Eu sunt timidă și sunt cam mică pentru o relație să zicem, dar eu vreau doar o prietenie deocamdată :3. Oare să îl las în pace sau să îl contactez, sincer nu știu ce să fac rolling on the floor. Aștept răspunsuri, dar vă rog nu la mișto, chiar nu am chef de asta oh go on. Mulțumesc că ați citit întrebarea mea. Pace :**

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Aceeasi situatie am avut-o si eu.
Nu te amagi degeaba, cine te observa te contacteaza, probabil el nu te-a observat sau nu ai atras atentia, nu are rost.Cine te vrea, te cauta.
Acum nu mai sunt in situatia ta si e foarte bine asa, plus ca cineva imi lumineaza zilele mereu si ma face sa uit complet de el, cineva care ma observat fara sa ma fac observata.
Te pup. :*

7 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Nu mai bine il lasi in pace?
Adica meh, o sa cazi in penibil daca tot il contactezi tu mereu.
Daca ii place de tine o sa te caute.
Daca nu, asta e.

| Madelinee explică (pentru SuneteDeChitara):

Chestia e că nu am vorbit cu el rolling on the floor)))

| Dariusuu a răspuns:

Dacă vrei ceva de la el atunci dă-i mesaje pe facebook sau vorbeşte cu el live.

Tot respectul pentru fetele care nu aşteaptă ca băieţii să facă primul pas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar tu ai zis un adevar in postarea ta "Eu sunt timidă și sunt cam mică pentru o relație să zicem" mai invata si tu despre lume si viata in general si lasa timpul sa lucreze si asupra corpului tau ca vor venii modificari majore in maxim 2 ani, si-ai sa vezi ce-si rup baietii gatul dupa tine, nu tu trebuie sa-i bagi in seamawinking

| anothernothingthing a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el si daca vezi ca nu-ti da atentie sau daca pare neinteresat, lasa-l in pace. Poate peste ceva timp o sa ai sanse, daca acum refuza.

| BuceaPetronyca a răspuns:

Ar fi bine sa il saluti sa mai vorbesti cu el sau poate sa te imprietenesti cu prieteni lui

| BuceaPetronyca a răspuns:

Poate ar fi bine sa vorbesti cu el