Wiki

Smart Summer: 5 pasi ca sa devii mai istet vara asta!

Pssst, hai să- ți spun un secret! Vara asta nu- i nevoie să călătorești î n jurul lumii sau să- ți lași barbă ca să fii cool. Vara asta... ...continuare

Castiga o invitatie la atelierul de Introducere in PR din cadrul Fundatiei Calea Victoriei

Pentru ca ne place sa va surprindem, iata ca a venit vremea sa organizam un nou concurs. Si cum altfel am putea face asta, daca nu cu ajutorul bunilor... ...continuare

Premiile TPU au ajuns in casele voastre

Dupa cum bine stiti, de cateva luni am introdus Magazinul de Premii in comunitatea TPU, oportunitate prin intermediul careia puteti castiga produsele... ...continuare

Descopera ce mai buna versiune a ta la Fundatia Calea Victoriei

Dezvoltarea personală este domeniul care te ajută atâ t să î ți descoperi noi fațete și abilități, câ t și să comunici mai... ...continuare

Pe 17 aprilie e Ziua Inghetatei la McDonald’s, cel mai asteptat eveniment al inceputului de vara

  Care este, oare, cel mai așteptat eveniment de î nceput de vară? Ziua Î nghețatei la McDonald’ s, desigur.  ... ...continuare

Sapte, cifra norocoasa, iti deschide drumuri noi la Fundatia Calea Victoriei

La ȋnceput de aprilie, ai şapte zile de reduceri la cursuri şi ateliere care- ţi deschid drumul către proiecte noi, personale sau profesionale. ... ...continuare

Bucurestenilor le place muzica de opera Vino sa te convingi la Concertul Aniversar „I LOVE VERDI"

Concertele şi evenimentele de popularizare a muzicii clasice şi de operă au atras ȋn sălile de concerte, ȋn ultimii ani, public tâ năr şi... ...continuare

Crezi tot ce vezi la Final Frontier #6 – singurul Targ de Carte SF&Fantasy pe 1 si 2 aprilie la Casa Artelor

    Î n week- endul 1- 2 aprilie acceptă provocarea și vino de Ziua Păcălelilor la Final Frontier să descoperi lumile imaginare... ...continuare

Ghidul rasfaturilor de primavara: Reduceri la cursuri de design, parenting, moda si istoria parfumului

Primăvara asta Fundația Calea Victoriei te î ncurajează să te dezvolți şi să- ți materializezi proiectele dragi, aşa că î ți oferă... ...continuare

Atelierul de Scriere Creativa SF & Fantasy. Incep inscrierile pentru editia nr. 4!

Bookblog.ro și Club Revdepov vă î nvită la ediția nr. 4 a Atelierului de Scriere Creativă î n SF & Fantasy. Dacă î ți place... ...continuare

S-a anuntat Userul Anului 2016

Buna, prieteni! A venit si ziua cea mare: astazi anuntam Userul Anului 2016! And the winner is... PAM, PAM, PAM....Floresdemayo. Felicitari,... ...continuare

Exista o urare pentru fiecare prieten

Pai da’ nu poti tu sa daruiesti internetu’ ? Normal, oricui vrei. Si ce e tare e ca poti sa trimiti prietenilor tai o urare facuta de BRomania.... ...continuare

Voteaza Userul Anului 2016!

Bine v- am regasit, dragi prieteni! Etapa de nominalizare pentru Utilizatorul Anului 2016 s- a incheiat, asa ca am dat drumul etapei de votare  ... ...continuare

Mai este foarte putin pana cand vom afla cine este cel mai bun comentator roman al fotbalului din Premier League

  Hei, prieteni, Iata ca a venit vremea sa il prezentam si pe ultimul, dar nu cel din urma, dintre cei 5 finalisti ai campaniei „... ...continuare

Tu cine vrei sa castige titlul de cel mai bun comentator roman al fotbalului din Premier League?

Buna, dragi prieteni! O noua zi, o noua propunere de a vota unul dintre finalistii din campania “ Eu comentator” .   Publicul va... ...continuare

Nu uitati sa votati cel mai bun comentator roman al fotbalului din Premier League!

Dragi prieteni, Continuam prezentarea celor 5 finalisti din campania “ Eu comentator” , pentru care va puteti vota favoritul pe www.comentator.eu.... ...continuare

Voteaza cel mai bun comentator roman al fotbalului din Premier League!

Dupa cum va anuntam si in cursul diminetii, TPU.ro promoveaza cei 5 finalisti din cadrul campaniei “ Eu comentator” . De pe 1 decembrie... ...continuare

Votati cel mai bun comentator roman al fotbalului din Premier League!

  Eurosport este alături de microbiștii care trăiesc fiecare fază din meciurile celor mai spectaculoase echipe din Premier League și caută... ...continuare

Tu cine ai vrea sa fie Userul Anului 2016?

Dragi prieteni, astazi lansam campania de nominalizare pentru titlul de userul anului 2016.   Conditiile raman neschimbate:   ... ...continuare

TPU te invita la CONCURS! Castiga doua bilete la teatru!

" Piesa de teatru „ Dumnezeu iubește" este titlul unui spectacol de teatru; povestea a patru femei care vorbesc î ntre ele.  ... ...continuare