|

Buna Seara Ma chema Dorina Sunt Mama la copil Meu Are varsta de 25 de ani.

Sincer Va rog frumos ajutati-ma cum sa o fac sa mi-o aduc La normal cum era fata mea,. Sincer Nu fumeaz`a nici nu cosuma acol doar din ultima vreme Nu o vad in apele ei ..Adica pe fata mea. Si mai mult beea foarte mult cocola de cand ne am mutat inceput 3 anii la tara

Iar din ultima Vreme, Nu mai are chef nici de vorba nici nu o mai intereziza Nimica. Nici de neamuri si nici de altcineva si oricine Ar fi spune cineva ceva Se nervoasa Si se supara. Nu stiu din ultima vreme incepe sa fi mai tot rea. si nu stiu de ce unele lucuri nu lasa de la ea Deloc.

Si vorbeste pe internet Cu mai mult-i baieti Dar deja din ultima vreme nu iti mai simte inima si nimeni nu o mai poate aduce la normal

Ea mereu o fata mai vesela mai puternica si plina de energinie si mereu era o fata convingatoare si lupatoare. Si convinge`a Un Baiat oricat baiat ar intalni Nu simte nimic pentru elll

Chiar daca se vede cu el si vine acasa nu o incanta cand o intrebe imi raspunde... cumva era ok dar nu ii genu Ei

Nu stiu ce mai fac... Din cate stiu fata mea ii putin zapacita si nebunatica Dar in schimb nu ii gaes solutii-a din cauza provenine STrarirele Aste asa Nasole Si nici un baiat nu sti-e cum o ia. de ce cand vorbeste un Baiat ii da indinciele Acceste Cum

Primadata Trebuie sa fie convingator si indinciu era sa ii ridice Inima in sus ca o simta Ea Si plus de asta Aia mica de... Jos ma refer cand face dragoaste Un baiat Cu o fata scuzati-ma de experisie

Dar in schimb Nu inteleg De ce nu isi face relati-e ii singura Deja din 15 feb 2016 Iar nu a simt nimic...

Pt un baiat Iar cum aude fost Pe nume Andrei din Arad ii gata ii alcumva isi revine inapoi mai afllla de el si se mai intereziza de el. dar in schimb Amandoi se mai privesc da nu vorbesc si cum vine la ea in sat sau il vede cu alta. ii prea nervoasa., Nu vrea sa vada pe nimeni in fata ei si ea cu el nu mai ii de la varsta de cand fata mea avea 16 ani jumtate

Dar in schimb Nu stiu ce Poate el cu ea ascunde atat timp. de nu vorbesc cum vorbesc la telefon sau la internet isi spune castiele in ureche si incepe sa strig`e si apoi iar se impac si tot asa. Eu nu pot sa imi dau sema Ce poate sa fi-e

Deci va rog frumos ajutati-ma un sfat

Stiu doar atat de la fata mea cea eu imi aduc aminte mai greu

Stiu ca fata mea era mica avea 12 ani cand sau intalnit cu el si el avea in jur de 24-25 de ani c-am asa ceva dar in schimb ea zice ca il stie de mici copii in cealta zi imi spune merge un baiat din Arad unde e eu ca mama in Arad am neamuri a mers fata mea la sora mea sa isi fac parul si sau vazt pe trecerea de pietion si vine acasa si vorbeste cu el dupa un timp de 10-20 de minunte a coborat jos si a zis mami vezi ca am plecat la intalnire si eu i-am zis bine si in cealt parate a zi urmatoare iar se vede baiatu a convins-o pe fata mea ca fac dragoaste cu ea fata mea ajunge inaintea mea acasa. Si pplus de asta eu facand de mancare. In bucatari-e niste piopiata cu fiicat si cu un pieperu si am observat ca ca ceva se intampla si fata mea manca cu pofttta si a mers la baie si am auzit-o din prima ca vomita si avea greuturi si plus de asta se inchide la baie si o vad iar mergand la bai-e si eu am intrebat-o ca ii gravid. si nu ma zis nimic sic a vomita de la mancare ma zis fata mea o vad doar plecand ca mergand la calculator si apoi nu stiu de ce ne observat-o a plecat fata mea si ea ma mint pe mine fata mea si se vede cu baiat si cateva ore ma lisipit de acasa si ne am zis Nimic.

Iar Nu stiu ce poate fi asa complicat Iar baiatu se mai intereziza de fata mea si fata mea aflla de la altcineva si plus de asta nu inteleg el de ce ii nervos ca la fata mea afllla de el si dupa ora ii trece Lui supararea Dar in schimb si el isi c-am parareste Fete. si apoi cei doiii nu vorbesc din ultima vreme fata mea Nu mai aflla de el Dar in schimb se vad in oras... Foarte rar aproape odata pe o luna dar in schimb cand un baiat se da la fata mea el se tine dupa baiatu ala si dupa ora iar inapoi. si plus de asta nu inteleg de ce baiatu catodata de fata mea mai baga viteaza si catodata merge mai incet dar in schimb ce se intampla intre el si ea?

Scuzati-ma stiu ii o poveste mai lunga si ca am scris lung Sper m-a ajutat-i Iar nu inteleg de ce baiatu ii inca gelos pentru fata mea?

Iar el cum o cunoaste pe fata mea foarte bine in legatura cu baiet-i Iar ce poate adevar se ascund intre cei doii fos iubit ei? Oare care ii adevarul pana la urma

Pentru ca fata mea s-a certat pentru el si cu noi parint-i si cu din parta lui sotul meu si cu partea mea a neamurilor Deci nici un zommmt nu putem zice nimic. ca ne inchide gurita la toti. Mai ales daca facem ceva face ca trenu Nu stiu ce ii cu fata mea. Nu stiu cum pot sa ii simt Cea are fata mea inantru inima ei?

9 Raportează Evaluează
9 răspunsuri:
| a răspuns:

Troll?

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns (pentru Justme1997):

Ia-o incet(sa nu ajungi mai rau ca e@) sad

| a răspuns:

Nu inteleg ce ai scris acolo trebuie subtitrare sau intariri. Fata dumneavoastra din putinul care l-am inteles cred ca trece printrun episod depresiv

| a răspuns:

Salut,ei bine este o istorie lunga cu unele greseli de exprimare, deci recunosc ca nu am putut intelege in intregime totul, dar esentialul l-am inteles.Din cele spuse inteleg ca fica dvs. si-a schimbat comportamentul intr-un mod neasteptat.Cauzele pot fi enorme, iar sa le ghicesc ar fi imposibil.Totusi,pot spune cu certitudine ca nimeni nu isi schimba comportamentul din senin, intotdeauna anumite circumstante ne impun sa facem acest lucru constient sau inconstient.Astfel e si in cazul ei,posibil sa fi fost tradata de un baiat la care tinea mult, si aceasta tradare sa-i fi format un "zid in jurul inimii". Acest zid din jurul inimii e doar o expresie metaforica, el se refera la faptul ca o persoana cand trece prin momente dificile in urma carora sufera mult, isi doreste sa nu mai treaca prin asemenea situatii, si astfel inconstient nu mai vrea sa simta sentimente de iubire sau dragoste din frica de a nu se repeta iar ceea ce a fost in trecut.De asemenea,ar putea avea unele traume psihice sau emotii captive din diferite perioade ale vietii. Emotiile captive sunt acele emotii care raman in sufletul nostru fara ca sa le constientizam in urma unor evenimente dificile care ne-au facut sa ne simtim urat sau chiar sa suferim si peste care nu am putut trece, dar ele continua sa ne aduca suferinta si sa ne produca stari inexplicabile. Faptul ca nu va impartaseste emotiile ei fie arata ca nu va considera o persoana de incredere care sa o inteleaga, fie nu doreste sa va deranjeze cu problemele ei, poate are o oarecare rusine de a se deschide in fata dvs. si vrea sa rezolve totul de una singura. Faptul ca nu isi poate gasi un baiat arata ca ea nici nu cauta unul, sau cel putin nu isi doreste o relatie serioasa.Agresivitatea ei arata ca in suflet aceasta nu este linistita,are ganduri care nu-i dau pace, sentimente care o fac sa se simta greu, in general ar putea insemna ca in sufletul ei nu este de loc liniste, de aceea îi este greu sa-si controleze mania. Faptul ca este o persoana...2005 - 2101 + Vezi răspunsul întreg

| a răspuns:

Buna!

Oameni nu fac Minuni, Dumnezeu le face! Iti poti deschide sufletu lui d-zeu. Mergi la categoria Religie, acolo ai sa intalnesti oameni cu suflet marewinking

| a răspuns:

Încearcă sa vorbești cu ea. De ce nu o duci la biserică, la un preot?

| a răspuns (pentru Shadow136o):

Scuze Shadow136o, dar ce sa faca la preot, s-o tampeasca si mai tare?

| a răspuns:

Nu vreau sa fiu rau, dar ca sa intelegem avem nevoie de o versiune cu cuvinte intregi si semne de punctuatie. Altfel este cam greu de citit si nimeni nu te va ajuta.

| a răspuns:

Mai bagatii vreo 5L de cocola ca va merge ca passatu de 1.9 tdi