| anonim_4396 a întrebat:

Am pierdut cateva intrebari " in negura timpului " ( adica am avut cateva conturi pe aici de-a lungul timpului, si nu mai gasesc intrebarile ), unele intrebari &raspunsuri le-am pus eu " in modul Anonim ', la vremea respectiva, unele conturi le-am sters de-a lungul timpului, uneori fie nu intram o perioada lungaa de timp, fie imi stergeam definitiv contul!

Intrebarea e : cum pot recupera intrebarile?
Am cautat in bara " Cauta intrebari si raspunsuri ", cu toate cuvintele cheie si filtrele posibile...
Cum pot recupera / " da de intrebarea pusa daca stiu clar cui am dat funda - dar si aproximativ adult & chiar data), ( dar are un trillion de fundite sad happy ) ( si stau prost cu timpul sad ), s-au cine / ce utilizator s-a oferit sa ma ajute, - cu tot cu cuvinte cheie -, ( dar la fel, e demult de lucrusad, sau cuisine i-am dat vot. CUM pot face cautarea mai usoara?

MULTUMESC + VOT + TOT CE VRETI ( FUNDA happy happy love struck broken heart

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Daca ai sters intrebarea ai primit un link de confirnare pe mail. Poate gasesti acel mail cu link-ul la pagina intrebarii, daca nu l-ai sters.

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Https://www.tpu.ro/......ay-ft-bts/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Https://www.tpu.ro/......ltuit-ati/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Https://www.tpu.ro/......t-scop-de/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Https://www.tpu.ro/......agazinele/